Prima sentinţă în dosarul cumplitului accident din faţa UMF. Starea în care se află mama victimei i-a cutremurat şi pe judecători
În urma sentintei, ramâne la fel de intensa durerea mamei care a trebuit sa-si îng (...)
citeste totsambata, 25.03.2023
Noul magazin este relocat la nivelul 1 al Palas Mall. Clienții au participat în număr mare la deschiderea oficială în data de 16 martie
C&A a finalizat lucrările de amenajare pentru noul său magazin din ansamblul mixed-use Palas. Această investiție se înscrie în strategia accelerată a C&A de a-și moderniza și extinde rețeaua de magazine. Noul magazin a fost mutat la nivelul 1 al centrului comercial.
Din 16 martie 2023, noul magazin C&A și-a deschis porțile pentru clienții săi. Cu un aspect complet schimbat, care îmbină elemente ale noului design de brand cu servicii de asistență promptă pentru clienți, noul magazin oferă o experiență de shopping modernă, la cele mai înalte standarde pentru toți clienții.
Cu o suprafață comercială de 1.130 mp, elementele noii identități de brand C&A creează un aspect modern și poziționează C&A ca un brand fashion actual și incluziv. Imaginile la scară mare care decorează spațiul destinat clienților reflectă limbajul vizual îndrăzneț, care scoate în evidență produsele și le oferă acestora o mai bună orientare, simplificând modul de interacțiune în timpul vizitei în magazin. Mesajele privind sustenabilitatea sunt un element recurent de design, care direcționează atenția clienților către gama largă de articole mai sustenabile pusă la dispoziție și către eforturile mărcii în această direcție.
Noul magazin C&A are o zonă dedicată articolelor din denim pentru bărbați și femei. Semnalizările și manechinii oferă informații detaliate despre tipurile de croieli disponibile pentru aceste produse atât de versatile.
Wi-Fi-ul gratuit și codurile QR care facilitează accesul către canalele online ale magazinului, dovedesc angajamentul C&A pentru o abordare comercială tip omnichannel, care oferă clienților posibilitatea achiziției din magazinul fizic sau din online shop.
Despre C&A:
Cu peste 1.300 de magazine situate în 17 țări europene și peste 25.000 de angajați, C&A este unul din retailerii de modă de top din Europa. În fiecare zi C&A întâmpină milioane de vizitatori în magazinele sale fizice și în online shop. C&A oferă modă de calitate la prețuri accesibile. Pentru informații suplimentare puteți vizitați www.c-a.com.
Cuvinte cheie: + palas mall, C&A, redeschidere
© Drepturi de Autor (Copyright) - Acest articol este proprietatea Ziarul de Iasi (www.ziaruldeiasi.ro) si este protejat de Legea dreptului de autor si drepturilor conexe (8/1996). Preluarea acestui articol se poate face, potrivit reglementarilor in vigoare, doar în limita a maximum 500 de caractere, urmate obligatoriu de un link directionat catre acest articol! Orice incalcare a acestor prevederi va fi supusa procedurilor pentru intrarea in legalitate si recuperarea daunelor.
Cât durează recuperarea banilor pentru polițele RCA de la Euroins
Ei sunt cei mai ”tari” polițiști din Iași. Sunt câștigătorii a patru categorii
FOTO Exact asta lipsea polițiștilor: un camion. Va merge prin țară precum caravana ”Din Dragoste”
FOTO Primarul din Bistrița și-a scos sutele de angajați la curățarea orașului de gunoaie
Hitozukuri, eșecul statului nipon într-un proiect de inginerie socială
Premieră galactică la Iaşi, cu maşina lui dom’ premare în prim plan. Iacătă unde a pus-o!
Amical de fotbal cu Botoşani şi un soi de antrenament oficial pentru handbaliste
Se caută un şef pentru Şcoala de Arte, faimoasă pentru concursurile trucate
Biciclist pus să plătească reparaţii de 11.657 de lei după un impact cu o maşină
Procese pentru poluare: ApaVital refuză să plătească 2 lei şi 13 bani către ABA Prut-Bârlad
Conferinţă pe teme de digitalizare organizată de Universitatea Tehnică
Podul peste Bahlui, dintre Leţcani şi Dumeşti, refăcut cu 4,5 milioane de lei
Accident cu victimă în capătul Iaşului. O maşină s-a răsturnat - FOTO/VIDEO
Un nou accident mortal la Iaşi: Impact violent între două maşini şi o căruţă
Donald Trump ameninţă cu “moarte şi distrugere” dacă este condamnat
Copil de 9 ani, atacat de câinele unei vecine pe o stradă din inima capitalei
Paul Rusesabagina, eroul filmului "Hotel Rwanda", va fi eliberat din închisoare
Şase persoane, arestate preventiv în cazul de trafic de droguri din Bacău
ONU acuză Ucraina şi Rusia că au ucis zeci de prizonieri de război
Japoneza Kaori Sakamoto a câştigat din nou titlul mondial la patinaj artistic
Cum poţi curăţa cana electrica? Ce trucuri folosesc gospodinele?
Starul Tom Brady a devenit acţionarul campioanei en-titre din WNBA
Euro se depreciază cu 1% faţă de dolar, pe o piaţă fragilizată de către bănci
Istoria și evoluția pokerului: Origini, impact cultural și momente notabile (P)
O femeie de 72 de ani s-a aruncat de la etajul al patrulea al unui bloc. Ea a murit la spital
E adevărat că e mai scump să publici advertoriale tip adult? (P)
Dieta mediteraneană ar putea reduce cu 24% riscul femeilor de a face boli cardiovasculare
VIDEO Patinaj artistic: Moment în premieră în proba de perechi de la Campionatul Mondial
Nicolae GRECURevin tricolorii, oameni buni!Cei care cred că naţionala nu mai poate câştiga nici măcar în Andorra să nu citească acest text. |
Eugen MUNTEANUEufemismele (IV) |
Aurelian-Petruș PLOPEANUHitozukuri, eșecul statului nipon într-un proiect de inginerie socială |
prof. dr. Gheorghe POPASă ne bucurăm! |
Premieră galactică la Iaşi, cu maşina lui dom’ premare în prim plan. Iacătă unde a pus-o! |
Copyright 2006-2020 © Ziaruldeiasi.ro Toate drepturile rezervate.