anunturi
grandchef
mineralia
Bolta rece
Iasi Tv Life
TeleM
Impact FM regional

Cutii carton personalizate (P)

GALERIE
shipment-online-sales-man-worker-delivery-service-working-packing-box-business-owner-working-checkin
 • shipment-online-sales-man-worker-delivery-service-working-packing-box-business-owner-working-checkin
- +

Intr-o perioada, cand transmiterea eficienta a informatiei reprezinta o mare oportunitate de succes,  in ceea ce inseamna vanzarea unui produs, personalizarea cutiei de carton ce contine produsul, inseamna o investitie strategica avantajoasa.

Echipa noastra va sta la dispozitie cu oferte competente si cu adevarat personalizate, unicate! Accesand subcategoria "Servicii" pe site-ul www.allinpackaging.ro, puteti  sa va documentati temeinic, si sa ne cereti oferte personalizate. Oferta personalizata la noi inseamna consultanta, de la primul pana la ultimul pas. Evaluam necesitatile clientului nostru, din punct de vedere tehnic. Stabilim marimea minima necesara, si constructia  cutiei de carton, in functie de prioritatile practice cerute de client.

Cutiile de carton pot fi personalizate si in ceea ce priveste modul lor de deschidere, sau felul cum ele urmeaza sa fie pliate. Este un aspect important, mai ales daca urmeaza sa fie utilizate pentru vanzarea unor produse exclusiviste, in cutie de carton. De exemplu, un parfum nou, exclusivist, mereu va reusi sa atraga atentia, daca pana si cutia este una deosebita! Daca aveti o idee, echipa noastra asteapta cu drag sugestia! In cazul in care este nevoie de idei noi, echipa noastra este dornica sa va ajuta!

Al treilea aspect important in personalizarea cutiilor de carton este grafica imprimata. Avand in vedere faptul ca materialul utilizat, adica cartonul, nu impune limite stricte, posibilitatile sunt infinite. Grafica, adica culorile si desenul  poate sa joace chiar un rol esential in ceea ce priveste transmiterea informatiilor. O cutie personalizata de carton, in mod sigur va reusi sa scoata in evidenta produsul!

Echipa noastra, la solicitarea clientului, va pregati o oferta detaliata, care contine absolut toate costurile.  In cazul in care clientul doreste o cutie complet noua, care pana acum nu s-a mai fabricat, suntem dornici sa il ajutam, si sa materializam ideile. In cazul in care clientul va opta pentru o cutie pe care deja am mai fabricat-o, costurile suplimentare nu va mai trebui sa fie achitate.

In speranta unei colaborari lungi si fructuoase, va asteptam cu drag!

© Drepturi de Autor (Copyright) - Acest articol este proprietatea Ziarul de Iasi (www.ziaruldeiasi.ro) si este protejat de Legea dreptului de autor si drepturilor conexe (8/1996). Preluarea acestui articol se poate face, potrivit reglementarilor in vigoare, doar în limita a maximum 500 de caractere, urmate obligatoriu de un link directionat catre acest articol! Orice incalcare a acestor prevederi va fi supusa procedurilor pentru intrarea in legalitate si recuperarea daunelor.

Ultima ora

editorial

De ţinut minte

Cătălin ONOFREI

De ţinut minte

Cele cinci mari trădări ale liberalilor.

opinii

Cine mai vrea să fie liber

Briscan ZARA

Cine mai vrea să fie liber

Nu mai există compatibilitate de idei şi credinţe nicăieri. E doar un curent general oficial, impus şi încurajat permanent de stat, la nivel de politică naţională, iar pe acela se merge într-un sens prin propagandă continuă. Se numeşte corectitudine politică. Nu poate fi definit de nimeni prin nimic, de aceea oricine poate face teoretic orice, dar poate fi şi tras la răspundere pentru orice, dacă situaţia o cere.

Curcubeul deasupra unei lumi intolerante

Cristina DANILOV

Curcubeul deasupra unei lumi intolerante

Fiecare dintre noi a avut o experienţă în care s-a simţit deplasat, o situaţie în care s-a simţit ruşinat sau inconfortabil doar pentru că a fost sau a făcut ceva diferit faţă de ceilalţi. Oamenii sunt experţi în a identifica aceste situaţii şi a face glume pe seama lor, uneori, din nefericire, excesiv.

Uzul raţiunii

Nichita DANILOV

Uzul raţiunii

Un popor fără un lider care să-i apere demnitatea şi interesele tinde să devină o mulţime nulă. Oare mai e nevoie să mai spun că spre asta alunecă zi de zi, ceas de ceas, România zilelor noastre?! Căci azi, noi, cei care am trăit în comunism, vedem cum idealurile în care am crezut sunt călcate unul după altul în picioare.

pulspulspuls

Pregătiri de puci la partidoiul ieşean: cine e organizatorul şi cine, vizatul?

Pregătiri de puci la partidoiul ieşean: cine e organizatorul şi cine, vizatul?

Un uichend agitat tare s-a încheiat ieri la partidoiul ieşean, stimaţi telespectatori. Ceva ce nu s-a prea văzut din stradă, că la discreţie lumea de la partidoi e campioană zonală, dar care cică a lăsat urme grele prin multe berouri, dacă nu cumva chiar şi cicatrici pe unele obrazuri mai puţin tăbăcite. 

Caricatura zilei

Retragere din Insula Serpilor

Editia PDF

Bancul zilei

Doctorul, panicat de o spargere de teava, suna repede instalatorul: -Hai, te rog, urgent, toata pivnita e inundata din cauza un (...)

Linkuri sponsorizate

Parteneri

Alte publicatii

  Fotografia zilei

  Intrebarea zilei

  Implementarea benzii unice pentru mijloacele de transport în comun pe toată lungimea șoselei Nicolina, o apreciați ca fiind benefică fluidizării traficului din zonă?

  vezi raspunsuri

  Copyright 2006-2020 © Ziaruldeiasi.ro Toate drepturile rezervate.