EXCLUSIV: Accident şocant în CUG: A scos capul din canal şi a fost ucis de o maşină (FOTO- UPDATE)
Un barbat a intrat într-un canal pentru verificarea unor apometre, iar când a scos capul (...)
citeste totvineri, 20.05.2022
Urmează un eveniment special în viața ta și vrei să surprinzi cele mai minunate și emoționante momente? FabricatinRo.ro îți recomandă să faci puțină cercetare de piață înainte să contractezi un specialist, să vezi dacă portofoliul lui se pliază cu viziunea ta și cu ceeea ce îți dorești.
Dacă ești din Iași, din împrejurimi, dar nu numai, îți recomandăm o echipă minunată: Ciprian și Delia Vatamanu, fotograf și videograf de nuntă din Iași, ce sunt doi oameni pasionați de cariera pe care au ales-o, dedicați fotografiei și filmului de nuntă încă din anul 2008. Aceștia oferă servicii foto-video complete la standarde tehnice și artistice de care vei fi impresionat/ă; poți arunca o privire peste website-ul lor de evenimente, care pe noi ne-a cucerit de la primele click-uri. Este dificil să fii antreprenor și pe cont propriu, dar dacă pui pasiune în ceea ce faci, oferi clienților calitate și implicare, este imposibil să nu reușești, iar povestea celor doi este una care confirma acest lucru.
Ciprian și Delia declară că „documentează evenimentul de nuntă în totalitate, sefolosesc de echipamentul foto-video-audio într-un mod cât mai creativ, și oferă un stil artistic și propriu pentru fotografiile, clipul și montajul video”. Promit un produs final foto-video de o calitate artistică și o colaborare cât mai deschisă, ceea ce reprezintă cheia spre realizarea unui produs ce va depăși așteptările oricărui client. Ei declară că “arta vizuală a evenimentelor de nuntă a devenit parte din noi, ne reprezintă, și nu cunoaștem o altă activitate mai frumoasă și mai plină de provocări decât aceasta!”.
Ce locații recomandă pentru ședința foto-video în Iași?
În primul rând, trebuie să fim conștienți că nu locația definește o imagine ca fiind reușită, ci starea de spirit cât mai naturală și lumina cât mai prielnică. Chiar dacă apusul are cele mai frumoase culori pe care orice fotograf și videograf și le dorește, ședintele foto-video se pot realiza la orice oră din zi.
Totuși, ca și locații pentru sedința foto-video din ziua nunții în Iași, aceștia recomandă, în primul rând, tot ceea ce înseamnă natură și atât, fără alte elemente urbane nedorite. Aceste locații pot fi începand cu Grădina Botanică Iași, Bucium, Cetățuia, Păun, Ciric, Aroneanu, Breazu și până la locații exterioare ce necesită un timp mai mare de deplasare în afara Iașiului.
Ca și locații interioare pentru ședința foto-video în Iași, există câteva ce le recomandă, cum ar fi: Sala Pașilor Pierduți și Aula Facultății, Biblioteca BCU, Casa Pogor, Palatul Culturii, Muzeul Unirii și Teatrul Național din Iași.
Nu ezitați să îi contactați pentru a afla disponibilitatea pentru data nunții dumneavoastră. Ca și servicii foto video de nuntă, Ciprian și Delia acoperă o gamă largă de pachete și opțiuni în masură să sastifacă nevoile oricarui client și tip de eveniment.Puteți să îi sunați direct la numărulde telefon +40747316375, sau să le trimiteți un e-mail la adresa: office@ciprianvatamanu.ro, și vă vor răspunde în cel mai scurttimp posibil. În e-mail, sunteți rugați să treceți data și localitatea unde se desfășoară evenimentul, pentru a verifica disponibilitatea, cununia civilă și religioasă, dacă sunt în aceeași zi cu evenimentul de nuntă și denumirea restaurantului sau locația unde va fi recepția. Orice detaliu suplimentar oferit este bine venit și îi va ajuta să înțeleagă mai bine care sunt cerințele dumneavoastră și așteptarile ce le aveți de la ei ca echipă.
Este deosebit de satifăcător când descoperim români care pun atâta pasiune în ceea ce fac, iar din munca lor ies rezultate deosebite de care te poți bucura o viață întreagă. FabricatinRo îi felicită și încurajează toți românii să aleagă produse și servicii românești, pentru că doar așa putem crește împreună și să dezvoltăm o Românie frumoasă, de succes și prosperă.
Cuvinte cheie: + fotografie, evenimente, fabricat in RO, emotie, foto-video
© Drepturi de Autor (Copyright) - Acest articol este proprietatea Ziarul de Iasi (www.ziaruldeiasi.ro) si este protejat de Legea dreptului de autor si drepturilor conexe (8/1996). Preluarea acestui articol se poate face, potrivit reglementarilor in vigoare, doar în limita a maximum 500 de caractere, urmate obligatoriu de un link directionat catre acest articol! Orice incalcare a acestor prevederi va fi supusa procedurilor pentru intrarea in legalitate si recuperarea daunelor.
Un Mercedes de epocă din 1955 a fost vândut cu suma record de 135 de milioane de dolari
Rusia renunță la blocada din Marea Neagră, după ce rachete Harpoon ale SUA ajung la ucraineni
(VIDEO) Artileria ucraineană lovește cu mare precizie: a distrus pozițiile de mortiere ale rușilor
(FOTO) Maşină condusă de un ucrainean, răsturnată la Strunga
Crima de la Oneşti, dezvăluiri şocante în instanţă: Soţia a poruncit „să-i omoare pe toţi!”
(VIDEO) A început Catedral Music Festival. Cine cântă vineri seară
Maia Sandu i-a cerut lui Macron ajutor în confiscarea proprietăților lui Plahotniuc din Franța
Ce reprezintă sculpura ucraineană din Piaţa Unirii: „O amuletă de protecţie a Iaşului”
Variola maimuţei se răspândeşte cu viteză în Portugalia şi Spania
Mii de narcise sălbatice au înflorit la Sălaşu de Sus, în vecinătatea Retezatului
Pentagonul avertizează că va fi dificil ca Rusia să fie scoasă afară din Donbas
EXCLUSIV: Accident şocant în CUG: A scos capul din canal şi a fost ucis de o maşină (FOTO- UPDATE)
Timiş: Un şofer de 71 de ani a decedat după ce a accidental mortal un motociclist
Medic: Efectul Angelina Jolie se vede și în România. Care sunt soluţiile
Iași: Trafic de influenţă pentru o locuinţă de la stat. 7500 euro mită
(FOTO) Maşina Zoiei Ceauşescu, vândută la licitaţie la 20.000 de euro. Cadou de la dictatori
Duminică încep calificările la Iași Tennis Trophy. Concurenţi din şapte ţări
Începe programul "Litoralul pentru toţi". Cazare cu 34 de lei pe noapte
Atenţie dacă mergeţi la munte în zona Sucevei: Persoană muşcată de viperă
Ucrainenii estimează că cel puţin 28.700 de soldaţi ruşi au murit de la începutul războiului
Tribunal internaţional special pentru crimele de război din Ucraina
Sergentul rus Vadim Şişimarin, judecat cu privire la crimă de război în Ucraina, pledează nevinovat
Nepotisme ca-n balcani la naţionala Olandei. Ronald Koeman l-a ales secund pe fratele său Erwin
Şeful Fiscului insinuează că salariile din cadrul instituţiei ar fi cam mici: maxim 6.200 lei net
ZdI TV: Război în Ucraina, furtună în lume. Alexandru Lăzescu despre reaşezările marilor puteri
Percheziții acasă la interlopul Adrian Corduneanu. A fost săltat pentru amenințări
O căruţa a “aterizat” în Bahlui. Incidentul s-a petrecut în Brătuleni (FOTO)
Preşedintele ANAF este nemulţumit că angajaţii din subordine sunt în vârstă
Premierul Nicolae Ciucă laudă administraţiile liberale şi Clujul. “Am să cer licenţă pentru export”
Formaţia Atletico Mineiro a stabilit un record în Copa Libertadores: 18 meciuri fără eşec
Festivalul Național de Folclor „Constantin Arvinte”, Iași, 24 - 27 mai 2022 (P)
Români care câştigă bani din notarea într-un caieţel a preţurilor mărfurilor din magazine
Cântăreaţa Rihanna, în vârstă de 34 de ani, a devenit mamă. Ea a născut un băieţel
Un microbuz Mercedes a izbit violent un BMW: cinci persoane au fost rănite
Ion Barbu, ”Îmblânzitorul de pietre”, vine la ArtEast Gallery
Cercetătorii au descoperit cum să comunice cu oamenii în timp ce aceștia dorm și visează
Cum vrea Twitter să combată dezinformarea legată de conflictul din Ucraina
Suspans la PSG. Mbappe va anunţa duminică dacă rămâne sau pleacă
Ucraina va primit rachete avansate anti-navă din SUA pentru a lupta împotriva blocadei ruseşti
Asistentul medical care s-a bătut cu poliţiştii locali ieşeni va sta 30 de zile după gratii
Românii au intrat în economiile din bănci şi fonduri mutual: aproape un miliard numai în martie
Modern, clasic, elegant - mobilier de baie cu personalitate de la Orsini Mobili (P)
Agresorii ruşi se plâng că mai multe comisariate militare au fost atacate cu cocktailuri Molotov
Preţurile petrolului au revenind pe creştere după pierderi mari
Particulele de aer poluat din creierele tinerilor, asociate cu Alzheimer și Parkinson
Anunţ îngrijorător al şefei FMI: Liderii financiari la nivel mondial trebuie să se pregătească
Pavel LUCESCUNimic de salvat |
Alexandru CĂLINESCUSimple notaţii |
Neculai SEGHEDINTencuiala antiseismică |
George PLEȘULove story la “om la lună” |
PULSUnde a dispărut de-o vreme şi de ce madam Şoşo, cea mai cu greutate sinatoare de Iaşi |
Copyright 2006-2020 © Ziaruldeiasi.ro Toate drepturile rezervate.