,,Obsentum” inaugurează oficial primul magazin din nord-estul țării

marți, 02 iulie 2024, 17:11
1 MIN

Brandul de parfumerii ,,Obsentum” inaugurează oficial primul magazin din nord-estul României la Iaşi, în centrul comercial Palas Mall (etajul 1).

„Deschiderea propriu-zisă, la nivel de clienți, a avut loc anul trecut în luna decembrie. În momentul de față ne dorim să celebrăm acest magazin superb, de nișă, care arată într-un mare fel, printr-un eveniment privat, cu clienții fideli, media, social-media, și nu numai”, a declarat Oana Baltag, manager.

Toate parfumurile achiziționate pe perioada evenimentului beneficiază de o reducere de 20%.

Dintre brandurile portofoliului ,,Obsentum” amintim: Initio, Parfums de Marly, Frederic Malle, Tiziana Terenzi, Memo, Laurent Mazzone, Atelier des Ors și altele. Primul magazin ,,Obsentum” a fost inaugurat în 2016, în zona duty free a Aeroportului Otopeni, și este parte din Millenium Pro Design, unul dintre principalii furnizori europeni din industria travel retail.

În ceea ce privește rețeaua IULIUS, Obsentum se găsește atât în Iulius Town Timișoara, cât și în Iulius Mall Cluj.

Publicitate și alte recomandări video

Comentarii