anunturi
grandchef
Bolta rece
Iasi Tv Life
TeleM
Impact FM regional

sambata, 13.08.2022

Un nou sediu Inter Imobiliare in Iasi. Peste 20 de ani de experienta (P)

GALERIE
inter-imobiliare-iasi-nicolina-exterior
 • inter-imobiliare-iasi-nicolina-exterior
- +

In acest an, compania Inter Imobiliare implineste 20 de ani de activitate continua in domeniu imobiliar, iar pentru piata imobiliara din Iasi si Neamt, aceasta reprezinta una din principalele companii, ce au ca profil intermedierea imobiliara.

Compania ieseana Inter Imobiliare a deschis in aceasta saptamana cel de al 3-lea sediu in care isi desfasoara activitatea, situat in Iasi, sos. Nicolina, nr. 27, parter.

Deschiderea acestui nou sediu,  face parte din planurile de dezvoltare a companiei la nivel regional, avand ca si scop final solutionarea nevoilor clientilor sai cu care interactioneaza  in piata imobiliara din Iasi si Neamt.

In acest an, compania Inter Imobiliare implineste 20 de ani de activitate coninua in domeniu imobiliar, iar pentru piata imobiliara din Iasi si Neamt, aceasta reprezinta una din principalele companii, ce au ca profil intermedierea imobiliara.

Cele 2 birouri din Iasi, precum si cel din Piatra Neamt au ca principal scop oferirea catre clienti, a celor mai optime solutii imobiliare, relationand prin toti membri echipei Inter Imobiliare, compusa din consilieri imobiliari cu o vasta experienta in tranzactionarea de ansambluri rezidentiale, precum si  vanzarea si inchirierea de apartamente, case si vile, terenuri, spatii comerciale si de birouri, certificarea fiind facuta prin numarul important de clienti cu care compania Inter Imobiliare interactioneaza in fiecare luna.

"Clientul mulţumit nu este o noţiune abstractă, este rezultatul unui sistem de customer service foarte bine pus la punct care generează valoare adăugată pentru clienţii noştri. Managementul companiei Inter Imobiliare este in permanenta focusat ca toti mebri echipei Inter Imobiliare, sa proceseze corect cererile clientilor, sa le califice si sa le expuna colegilor din vanzari, pentru ca acestia sa poata relationa cat mai optim si corect cu acestia, rezolvandu-le diversele spete imobiliare.’’

Ciprian Iovu - Manager General al Companiei Inter Imobiliare

In cadrul biroului Inter Imobiliare Nicolina, vom avea activitati mult mai diverse, decat ofertarea si vanzarea imobiliara.

Tot aici se regaseste si noua casa a programului nostru educational SMART EXPERIENCE, care reprezinta, academia de initiere si certificare a noilor nostri colegi, agenti imobiliari ce isi doresc sa faca parte din echipa Inter Imobiliare.

In cadrul academiei Smart Experience, invatam si crestem impreuna, avand un singur scop final, acela de a implementa cele mai bune si complete solutii imobiliare pe care sa le oferim clientilor nostrii.

‘’Constientizam si ne adaptam. Doua concepte ce desemneaza poate cele mai importante trasaturi ale echipei Inter Imobiliare.Un „secret” care mereu sustine rezultatele pozitive este centralizarea noastra pe ceea ce este mai important, anume omul. Fie ca vorbim de confortul clientului, fie ca ne preocupam constant de evolutia fiecarui membru al echipei noastre, focusul companiei este constient si permanent pe dezvoltarea relatiilor inter-umane si promovarea respectului si profesionalismului.’’

Nicoleta Iovu – Manager Academia Smart Experience

Conceptul FAPTE, ce sta la baza strategiei noastre de recrutare, este motorul ce intretine dezvoltarea noastra. Reusind sa ne autodepasim si sa fim mereu actuali, in acelasi ritm cu evolutia pietelor imobilare in care ne desfasuram activitatea, inca din 2002 si pana astazi, cautam acelasi lucru si in viitorii nostri colegi: motivatia de creste in fiecare zi!

‘’Cei care s-au alaturat echipei noastre,  pana acum, au vazut zi dupa zi realizate tintele propuse de noi, an de an. Cu noi perspective de dezvoltare a echipei si cu mult entuziasm, echipa Inter Imobiliare Nicolina va valida inca o data ca FAPTELE pentru noi nu sunt doar un concept, ci realitate. Agentia Nicolina spune despre noi, inca o data, ca evolutia responsabila este cea care ne caracterizeaza intreaga echipa Inter Imobiliare.’’

Iulia Cobzaru – Manager H.R. al Companiei Inter Imobiliare

Te asteptam pe website-ul nostru oficial https://interimobiliare.ro fie ca esti in cautarea unui agent imobiliar de top, fie ca ti-ar placea sa faci parte din echipa noastra.

Detalii pe: https://interimobiliare.ro/noutati/un-nou-rezultat-de-marca-a-companiei-inter-imobiliare-inca-de-la-inceput-de-an-2022-pe-piata-imobiliara-din-iasi

 

 

© Drepturi de Autor (Copyright) - Acest articol este proprietatea Ziarul de Iasi (www.ziaruldeiasi.ro) si este protejat de Legea dreptului de autor si drepturilor conexe (8/1996). Preluarea acestui articol se poate face, potrivit reglementarilor in vigoare, doar în limita a maximum 500 de caractere, urmate obligatoriu de un link directionat catre acest articol! Orice incalcare a acestor prevederi va fi supusa procedurilor pentru intrarea in legalitate si recuperarea daunelor.

Ultima ora

editorial

Pohtiţi la fotbal!

Nicolae GRECU

Pohtiţi la fotbal!

N-a fost nevoie de îndemnuri bombastice precum cele din titluri; românii reîncep să vină la fotbal pentru că au pentru cine.

opinii

Mitocanul de la volan (I)

Eugen MUNTEANU

Mitocanul de la volan (I)

Suntem asaltați zilnic cu știri și imagini despre accidente de circulație atroce. Statisticile spun că România este țara europeană cu cei mai mulți morți în accidente de circulație. Dincolo de precaritatea șoselelor, cred că o cauză a acestei situații îngrijorătoare este și existența în libertate a fiarei sălbatice pe care am ales să o numesc mitocanul de la volan.

Dobânda, de la păcat (medieval), la virtute (modernă)

Aurelian-Petruș PLOPEANU

Dobânda, de la păcat (medieval), la virtute (modernă)

Știința economică modernă s-a desprins din ceea ce era cunoscut în mediul academic timpuriu drept filosofie morală. Acțiunile și comportamentele din sfera economică (de exemplu, comerțul, formarea prețurilor, rolul dobânzii în tranzacțiile comerciale, etc.) erau reglementate de Biserică vreme de secole întregi. 

O limbă din prefabricate

Alexandru CĂLINESCU

O limbă din prefabricate

Un fenomen frapant care se petrece astăzi este ceea ce aş numi proliferarea prefabricatelor. Nu e ceva nou, dar devine tot mai accentuat şi, pentru cine ţine la expresivitatea limbii, tot mai supărător. Spun „prefabricate” pentru că e vorba de cuvinte şi formule luate de-a gata şi puse uneori în cele mai neaşteptate contexte. Au făcut de pe acum o glorioasă carieră la televiziune, politicienii şi jurnaliştii le rostesc cu o voluptate solemnă, convinşi că impresionează publicul printr-un limbaj elevat.

pulspulspuls

O cabală preoţească ţesută pe îndelete de multă vreme

O cabală preoţească ţesută pe îndelete de multă vreme

Ehehei, iubiţi dreptcredincioşi, iată că încurcate mai sunt căile Domnului de când treburile lumeşti şi dorinţele de parvenire şi câştig şi-au băgat coada tot mai adânc în sânul şi buzunarele largi de popă ale unor înalţi prelaţi din mitropolia noastră de la Iaşi, atât de greu încercată în ultima vreme. Iacătă aşadar, dragilor, ce au mai putut zămisli minţile întunecate de aceste lucrături diavoleşti: citiţi şi vă cruciţi, nu alta! 

Caricatura zilei

Ambulanța

Editia PDF

Bancul zilei

Un sofer de TIR opreste la un popas, comanda un sandwich, o cafea si o placinta. Intra trei motociclisti rai, unul îi man&ac (...)

Linkuri sponsorizate

Parteneri

Alte publicatii

  Fotografia zilei

  Intrebarea zilei

  Implementarea benzii unice pentru mijloacele de transport în comun pe toată lungimea șoselei Nicolina, o apreciați ca fiind benefică fluidizării traficului din zonă?

  vezi raspunsuri

  Copyright 2006-2020 © Ziaruldeiasi.ro Toate drepturile rezervate.