Înfrângere pentru Moţi şi Keşeru în prima manşă a turului trei preliminar al Ligii Campionilor

miercuri, 26 iulie 2017, 21:45

Formaţia Ludogoreţ Razgrad, la care evoluează Cosmin Moţi şi Claudiu Keşeru, a fost învinsă, miercuri, în deplasare, cu scorul de 2-0, de echipa Hapoel Beer Sheva, în prima manşă a turului trei preliminar al Ligii Campionilor.

Au marcat Nwakaeme ’19 şi Ohana ’79. Moţi a jucat pe toată durata partidei şi a primit un cartonaş galben în minutul 37. Claudiu Keşeru a evoluat până în minutul 77. Tot miercuri, echipa Rijeka, cu Florentin Matei rezervă, a remizat în deplasare cu Salzburg, scor 1-1. Partidele retur vor avea loc săptămâna viitoare.